درباره یخچال سنتر

فروشگاه اینترنتی یخچال سنتر در اردیبهشت 1400 و با هدف ارائه کامل ترین و به روزترین مدل های یخچال و فریزر، تاسیس گشت. یخچال سنتر تمام جزئیات و ویژگی های یک یخچال را تشریح، تمام مدل ها را نمایش و مناسب ترین قیمت ها را ارائه می دهد؛ در یک کلام همه آنچه برای خرید یک یخچال فریزر مناسب نیاز دارید، در یخچال سنتر مهیا شده است. در راستای ایجاد محیطی مناسب و کاربردی برای کاربران، محصولات از لحاظ نوع و برند، دسته بندی شده اند.

 

تقسیم بندی محصولات از نظر نوع و کاربرد:

1- یخچال فریزر کمبی فریزر پایین

2- یخچال فریزر کمبی فریزر بالا

3- یخچال فریزر دوقلو

4- یخچال فریزر ساید بای ساید

5- یخچال فریزر چهار درب

6یخچال فریزر درب فرانسوی

7- یخچال تک درب

8- فریزر تک درب

9- یخچال فریزر توکار و کابینتی

10- یخچال ویترینی و شوکیس

11- یخچال خودرو و کمپینگ

12- فریزر صندوقی

13- آبسردکن

 

دسته بندی دیگر در یخچال سنتر، شامل برندها می باشد. در این بخش تمام محصولات هر برند، قابل مشاهده و بررسی است. برندهای تولیدکننده یخچال از جمله الکترواستیل، پلادیوم، هیمالیا، سیلور آیس، دوو، کندی، دیپوینت، تاکنوگلد، پاکشوما، زیرووات، ایستکول، امرسان، پارس، پلار، هیوندای، سینجر، برفاب، ایکس ویژن، کرال، وست پوینت، اسنوا، تی سی ال، بست، هاردستون، یخساران، ویرپول، آی فادر، مجیک شف، جنرال، بنس، کروپ، مجیک، سوزوکی، التتو، آواکس، فیلور، پولاریس، جی پلاس و... در یخچال سنتر ارائه شده است.

 

خدمات پس از فروش

تمامی محصولات ارائه شده در یخچال سنتر، دارای گارانتی معتبر هستند. جزئیات گارانتی و نحوه فعالسازی آن برای هر برند به صورت اختصاصی در بخش خدمات پس از فروش ارائه شده است. لازم به توضیح می باشد که خدمات نصب و گارانتی بر عهده شرکت ارائه دهنده محصولات است و یخچال سنتر در قبال آن، مسئولیتی ندارد. یخچال سنتر تنها موظف به ارائه محصول همراه با گارانتی معتبر است.

 

مجله یخچال سنتر

با پیشرفت روزافزون علم، ویژگی ها و مشخصات یخچال و فریزرها نیز بیش تر و پیچیده تر شده اند. رسالت یخچال سنتر علاوه بر فروش محصولات با بهترین قیمت و کیفیت، ارائه اطلاعات جامع و کاربردی برای کاربران می باشد. در این راستا می توان به مجله یخچال سنتر مراجعه و از آخرین فناوری های تولید یخچال و فریزر، آگاه شد.

 

سخن پایانی...

در دنیای مدرن امروز، خرید آنلاین اجتناب ناپذیر است؛ اما نمی توان به راحتی و از راه دور، اعتماد کرد. یخچال سنتر ضمن احترام به این دغدغه کاربران خود، تلاش کرده است تا تمام مجوزها و ملزومات فعالیت قانونی و معتبر خود را دریافت نموده و خود را ملزم به رعایت کلیه دستورالعمل های مذکور نماید. نمادها و مجوزهای یخچال سنتر در بخش اعتماد و اعتبار قابل رویت و راستی آزمایی است.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page