قوانین و مقررات یخچال سنتر

کاربر گرامی از اینکه یخچال سنتر را جهت خرید انتخاب کرده اید، صمیمانه سپاسگزاریم. پس از ثبت نام در فروشگاه اینترنتی یخچال سنتر، شما در لیست مشتریان ما قرار خواهید گرفت و کلیه اطلاعات ثبت شده، تحت حفاظت واحد پشتیبانی سایت قرار خواهد گرفت و هیچ گونه استفاده دیگری از آن، نخواهد شد. جهت آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت، به بخش راهنمای سایت یخچال سنتر مراجعه نمایید. در این بخش قوانین و مقررات سایت یخچال سنتر درج شده است. فرض بر این است که کاربران قبل از خرید، کلیه موارد ذیل را مطالعه کرده اند و جهت استفاده از خدمات یخچال سنتر، با این شرایط موافق هستند.

 

1- ارتباطات

هنگامی که قصد استفاده از خدمات یخچال سنتر را دارید، اگر به وسیله ایمیل، پیام متنی (پیامک، تلگرام، واتس اپ و...) و سایر راه های ارتباطاتی از طریق دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه خود، برای ما پیامی ارسال کنید یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید که به خرید منتهی شود، نشان دهنده این است که شما کلیه قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و قبول دارید و امکان استناد قانونی برای سایت یخچال سنتر به کلیه قوانین و مقررات درج شده در سایت، مهیا می باشد.

 

2- قیمت محصولات

قیمت محصولات توسط تولید کننده، تأمین کننده یا فروشنده ارائه می شود. تلاش واحد پشتیبانی یخچال سنتر بر این است که همواره قیمت های درج شده در سایت به روز باشند اما قیمت برخی محصولات ممکن است با توجه به افزایش یا کاهش غیرقابل کنترل قیمت ارز یا موارد دیگر، در لحظه مشخص گردد. با توجه به موارد مذکور، می بایست قبل از خرید مستقیم، نسبت به آخرین قیمت آن محصول از واحد فروش اطمینان حاصل کنید؛ لذا تمامی قیمت هایی که بر روی سایت موجود است، در صورت استعلام مستقیم تلفنی شما از واحد فروش یخچال سنتر، معتبر می باشد. 

 

3- توضیحات و مشخصات محصولات

کلیه مشخصات درج شده برای هر محصول، منطبق با آخرین اطلاعات ارائه شده توسط تولیدکننده می باشد. با توجه به سیاست های هر برند، ممکن است تغییراتی در این مشخصات در بازه های گوناگون و بدون اطلاع رسانی جامع، صورت پذیرد. یخچال سنتر در قبال تغییرات احتمالی مشخصات محصولات مسئولیتی ندارد و صرفا وظیفه دارد آخرین مدل ارائه شده هر محصول را به دست خریدار برساند.


4- ثبت سفارش

کاربران گرامی می توانند به صورت مستقیم (استفاده از درگاه بانکی) یا به صورت کارت به کارت (صدور فاکتور با هماهنگی واحد فروش)، اقدام به ثبت سفارش نمایند. به علت نوسانات بازار، خواهشمند است قبل از اقدام به خرید مستقیم، نسبت به آخرین قیمت و موجودی محصول، اطلاع حاصل نمایید. اگر کاربر قبل از استعلام اقدام به خرید مستقیم نماید، در صورت عدم موجودی کالا یا تغییر قیمت، موارد به اطلاع ایشان خواهد رسید و با هماهنگی نسبت به تغییر سفارش یا عودت کل مبلغ (طی دو روز کاری پس از ثبت سفارش)، اقدام خواهد شد.

  

5- آماده سازی و ارسال سفارش

با توجه به تنوع محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی یخچال سنتر، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت ارسال برای محصولات مختلف، متفاوت است. به طور معمول، این زمان بین 3 تا 7 روز کاری خواهد بود. کاربران می توانند با استعلام از واحد فروش، نسبت به زمان ارسال، آگاه گردند. لازم به توضیح می باشد که زمان اعلام شده، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت تحویل به باربری، تیپاکس، چاپار و... می باشد. فاصله زمانی بین تحویل سفارش به سیستم حمل و نقل و رسیدن آن به دست خریدار، بر اساس بعد مسافت، متغیر است.

 

6- هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال سفارش از فروشگاه اینترنتی یخچال سنتر، بر عهده خریدار است؛ به جز محصولاتی که دارای برچسب "ارسال رایگان" هستند. میزان هزینه ارسال با توجه به نوع سفارش و مسافت، توسط سیستم حمل و نقل تعیین می شود که مشتریان گرامی می توانند قبل از خرید نسبت به آگاهی از آن، با واحد فروش یخچال سنتر ارتباط برقرار نمایند. لازم به توضیح می باشد که هزینه ارسال کالا از انبار تا سیستم حمل و نقل (باربری، تیپاکس و...) بر عهده خریدار است. مبلغ هزینه ارسال پس از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، به متصدی حمل و نقل، پرداخت می گردد. یخچال سنتر نسبت به آدرس و شهر موردنظر ارسالی کاربر و مشخصات معرفی شده حقیقی یا حقوقی برای دریافت محصول، هیچ مسئولیتی ندارد و مسئولیت صحت آدرس و مشخصات ارسالی، با خریدار می باشد. در صورتی که مشتری بنا به هر دلیلی از قبیل هزینه حمل، نسبت به تحویل گرفتن سفارش از متصدی حمل و نقل، امتناع کند (به جز موارد بند 7 قوانین و مقررات یخچال سنتر)؛ هیچ گونه مسئولیتی متوجه یخچال سنتر نمی باشد و کلیه خسارات احتمالی، بر عهده خریدار است.

    

7- بازگشت کالا

مسئولیت صحت و سلامت سفارش تا زمان تحویل به خریدار، بر عهده فروشگاه اینترنتی یخچال سنتر است؛ لذا شایسته است مشتریان گرامی هنگام تحویل گرفتن کالا، از باربری یا سایر سیستم های حمل و نقل موجود در کشور نسبت به صحت آن اطمینان حاصل نمایند. در صورت هر گونه مغایرت و نقص، خریدار می بایست حتما قبل از تحویل گرفتن سفارش، موارد را به اطلاع واحد فروش یخچال سنتر برساند. کارشناسان یخچال سنتر با بررسی موضوع، در اسرع وقت نتیجه را اعلام و در صورت برخورداری از شرایط بازگشت، نسبت به عودت و تعویض آن، اقدام می نمایند. به جز موارد مذکور، سفارش های ثبت شده، به هیچ عنوان لغو یا تعویض نمی شوند؛ لذا خواهشمند است قبل از نهایی شدن، از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید.

 

8- شرایط بازگشت کالا

با توجه به ماهیت محصولات یخچال سنتر، حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، امکان بررسی شرایط بازگشت کالا مقدور می باشد. تاکید می شود پس از 24 ساعت، به هیچ عنوان امکان بازگشت یا تعویض کالا، نیست. تمامی محصولات با صحت و سلامت کامل کارتن و محصول داخل کارتن، به سیستم حمل و نقل ارائه می گردد. لازم به ذکر است در صورت وجود هر گونه ایراد در هنگام تحویل به سیستم حمل و نقل مبدا، در بارنامه (بیجک) ذکر می گردد. در صورت عدم ذکر این مساله، محصول مورد نظر با صحت و سلامت کامل کارتن و محصول داخل کارتن، به سیستم حمل و نقل تحویل داده شده است. مواردی که مشمول بررسی جهت بازگشت یا تعویض کالا می شوند:

  • آسیب دیدن ناشی از حمل و نقل (ارائه صورتجلسه رسمی خسارت از شرکت حمل و نقل، الزامی است)
  • اعلام ایراد یا مغایرت های ظاهری محصول می بایست حتما قبل از استفاده از محصول اعلام گردد و محصول در شرایط اولیه خود باشد.
  • هر گونه آسیب به کارتون یا جعبه اصلی محصول از قبیل پارگی، خط خوردگی و... توسط خریدار، امکان بازگشت کالا را سلب می کند.

 

9- کپی رایت

کلیه مطالب یخچال سنتر مانند متن، گرافیک، آرم ها، نمادها، تصاویر، مطالب، سربرگ صفحه، نمادهای دکمه، اسکریپت ها و اسامی خدمات که از طریق هر سرویس یخچال سنتر درج شده یا در دسترس هستند، توسط یخچال سنتر یا تأمین کنندگان محتوای آن محافظت می شوند و قوانین حق چاپ و گردآوری کلیه مطالب موجود از طریق هر سرویس یخچال سنتر، قابل استناد قانونی می باشد و منحصر به سایت یخچال سنتر و شرکت کیان تجارت دیانا می باشد و در صورتی که مورد استفاده شخص، سازمان یا نهادی به هر نحوی قرار گیرد، خلاف محسوب می گردد و به صورت قانونی قابل پیگیری خواهد بود.

 

10- قوانین و مقررات سایت؛ تغییر و شدت آن

لطفا قوانین و مقررات یخچال سنتر را مرور کنید. این قوانین و مقررات حاکی از تایید استفاده شما از خدمات یخچال سنتر است. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و هر وقت و با توجه به شرایط، در خط مشی ها و شرایط خدمات، تغییر ایجاد کنیم. اگر هر یک از این شرایط نامعتبر، باطل یا به هر دلیلی غیرقابل اجرا گردد، این شرط از نظر ما و شما قابل قبول تلقی می شود و بر اعتبار و قابلیت اجرای هر شرط باقی مانده، تأثیر نمی گذارد.

 

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page